استریکس STREAX

اسپری بدن استریکس STREAX ماندگاری 24 ساعته کاهش حجم باکتری در دانه های عرق از بدن در برابر بوی نامطبوع بدن جلوگیری می کند. و نیز اسپری بدن استریکس STREAX مناسب آقایان و بانوان محصولات ویژه ای تولید کرده است.

شرکت تولیدی – بازرگانی فوادآرا

تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای سلیک کالـر ، دیفرنت کالـر ، لیدی نیو فایو ، لیدی کالـر ، استــریکس و ایتــوک می باشد.

این شرکت فعالیت خود را بیش از 20 سال در زمینه فراهم آوردن محصولاتی در زمینه محافظت و زیبایی مو با بهترین کیفیت برای توزیع کنندگان و مصرف کنندگان گرامی خود فراهم آورده است.

از ابتدای تاسیس شرکت فؤاد آرا ، بخش کنترل کیفیت همواره به عنوان عاملی مهم مورد توجه بوده است. بر این اساس و برای رسیدن به اهداف شرکت ، چهارآزمایشگاه شیمی تجزیه ، تجزیه دستگاهی ، آزمایشگاه میکروبیولژی ، آزمایشگاه فیزیک – بسته بندی و  IPQC یا کنترل حین فرآیند با وسایل و تجهیزات پیشرفته آماده گردیده که همه آنها توسط کارکنان متخصص و آموزش دیده اداره می گردند.

تمامی محصولات پس از تولید در آزمایشگاه های کنترل و تحقیقات شرکت فؤادآرا ، مورد آزمایش و ارزیابی قرار می گیرند و پس از تأیید آزمایشگاه کنترل و تحقیقات ، روانه بازار می گردد. تمامی دستگاه های مورد استفاده به صورت مرتب کالیبره و مورد بازنگری قرار می گیرند وآزمایشات مورد نظر توسط کارشناسان مجرب به صورت مستمر انجام می گیرد. این شرکت دارای مشاوران ایمنی و بهداشت حرفه ای می باشد که از این نظر شرایط کاری بسیار ایمن و بهداشتی برای کلیه ی پرسنل فراهم گردیده است.