صفحه اصلی / آرایشی / رنگ موی خاص و جذاب

رنگ موی خاص و جذاب

رنگ مو خاص و جذاب موجب جذابیت میشود و لیست طولانی وجود دارد که چه چیزی مرد را به یک زن خاص جذب می کند؟  نتایج نظرسنجی انجام شده در فرانسه، نشان می­دهد که آنچه معمولاً در ابتدا چشم یک مرد را به خود جلب می کند، رنگ مو های طرف مقابلش هست. انواع رنگ موها استاکس، دنی وان، های اسپیدی، پرو پرنسلی نیز به شما در این مقاله معرفی خواهد شد

مردان ترجیحات خاصی در مورد نوع زنانی که با آنها در ارتباط هستند، دارند. جالب است بدانید که اولین قسمت از ظاهر یک خانم که به چشم آقایان، میآید، رنگ موست. و دیدگاه‌های متفاوتی در خصوص انواع رنگ موها دارند.

زنان با رنگ موی سبزه

طیف رنگ سبزه، جذاب ترین رنگ برای مردان است.  رنگ­های سبزه­ نه زیاد تاریک و نه زیاد روشن، به عنوان معقول­ترین حالت برای جذب مردان است. برای آقایان، این رنگ ظاهری رسمی دارد که باعث می شود زنان جذاب به نظر برسند. علاوه بر این ، داشتن این نوع موها با حجم زیاد، نگاهی پیچیده در مورد آن دارد. همچنین یک نظرسنجی صورت گرفته است که ۶۲ درصد میلیاردرها معمولاً همیشه با برونت­ها ازدواج می­کنند زیرا احساس می­کنند که  کاملاً برای آنها مناسب هستند.

زنان با رنگ موی بلوند

موهای بلوند، خاصیت زنانگی بالایی دارند و  بسیار زنانه نشان داده می شوند که طراوت و جوانی را  نیز به همراه دارند. زنان جوان ، پرانرژی و پرخاشگرانه اکثراً به دنبال رنگ بلوند هستند و اگر یک بلوند طبیعی هستند، برای جذابیت  به دنبال سایر موارد می روند. موهای بلوند معمولاً به عنوان یک رنگ برای نسل­های جوان، پر از زندگی و ماجراجویی همراه بود، اما با تغییر تعاریف پیری، بسیاری از زنان مسن موهای خاکستری خود را با نکات برجسته بلوند مخلوط می­کنند. این رنگ موها در خانمهای جوان، بیانگر شیک بودن هستند که عاملی برای جذابیت بیشتر در آنهاست.

زنان با موی سیاه

بیشتر مردانی که زنانی را با موهای تن سیاه  را می بینند، تصور می کنند که درباره نحوه ارائه خود گمراه کننده و لرزان هستند. برخی بررسی ها می­گویند این سایه از موهای قهوه ای اثر پیچیده تری دارد. انواع لباس و آرایش معمولاً با مدل موهای سیاه همراه می شوند و نوع خاصی از مردان جوان را به خود جلب می کنند.

زنان با موهای قرمز

مورد آخر زنان با رنگ موی قرمز است که طبق نظرسنجی فرانسوی در مردان کمتر مورد توجه  قرار می­گیرند. تعداد کمتری از آقایان با این رنگ مو جذب خانمها می شود زیرا رنگهای قرمز را خیلی شیک می دانند. بعضی از مردان می گویند زنانی با رنگ مو قرمز بسیار وحشی و متفاوت هستند.

درباره نویسنده :

فروشگاه اینترنتی ریز کالا با حضور قوی در تجارت الکترونیک آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می‌باشد. امیدوارم فعالیت‌های ما مورد رضایت شما قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 12 =